CDS2


Příprava jednoho litru CDS2 o koncentraci 1000 ppm
Článek je určen pouze k informativním a studijním účelům

Postup

Do uzavíratelné plastové (skleněné) nádobky nalijeme 1 litr (1 kg) vody a dáme do chladničky na 6 až 12 hodin vychladit. Pak do reakční skleničky odměříme 12 g (10 ml) 24,5% roztoku chloritanu a 12 g (10 ml) 28% roztoku hydrogensíranu (směs kroužením promícháme). Do vychlazené vody opatrně vnoříme skleničku s namíchaným roztokem a uzavřeme. Mezi víkem nádobky a okrajem skleničky by měla zůstat mezera, aby se vyvíjený plyn snadno dostal nad hladinu, kde postupně dochází k jeho difuzi do vody. Do skleničky s reakční směsí nesmí natéci voda. Nádobku uzavřeme a uložíme na 24 hodin v chladničce. Po uplynutí stanovené doby skleničku s reakčním roztokem vyjmeme a její obsah vylijeme do odpadu. Hotový roztok CDS2 přelijeme do láhve označené etiketou CDS2 - 1000 ppm a uskladníme v chladničce. 

Původní postupy
Pokud použijeme starší způsob přípravy s 3,5% - 4% kyselinou chlorovodíkovou, není poměr roztoků stejný, jak se dříve uvádělo, ale pro zreagování veškerého chloritanu je nutné přidat minimálně 2 díly kyseliny. Obvykle se uvádí 2,2 až 2,5 dílů na jeden díl chloritanu. Kyselina citrónová je organická sloučenina, jejím rozkladem vzniká řada vedlejších produktů. Byla používána v minulých dobách pro svou snadnou dostupnost a jednoduchost přípravy původních kapek MMS v polních podmínkách. Také působí jako antioxidant -> zmenšuje koncentraci výsledného produktu, což si zastánci přípravy s kyselinou citrónovou mylně pochvalují jako chuťově přijatelnější verzi. Ve skutečnosti se jedná pouze o slabší roztok.

Příprava 500 ml roztoku (1000 ppm - 3000 ppm)

Pro přípravu 500 ml CDS2 1000 ppm použijeme 6 g roztoku chloritanu, 6 g roztoku hydrogensíranu.
Na přípravu CDS2 2000 ppm pro zevní použití odvážíme do reakční skleničky 12 g od každé suroviny. CDS2 3000 ppm připravíme z 18 g roztoku chloritanu a 18 g roztoku hydrogensíranu. V nádobce máme vždy 500 g (ml) předem vychlazené vody.

Před použitím, pro vnitřní užívání se musí CDS2 naředit na požadovanou koncentraci !
Pokud máme zakoupený hotový roztok 3000 ppm (0,3%), část si odvážíme do druhé láhve a přidáme dva stejné díly vody. U roztoku 2000 ppm to bude ředění 1 + 1 díl vody. Hotový roztok 1000 ppm pak dále ředíme podle doporučeného použití.

POSTUP ŘEDĚNÍ ROZTOKU CDS2 1000 ppm na jednotlivou dávku pro užívání

50 ppm .... 5 g (ml) roztoku CDS2 1000 ppm/doplnit vodou na 100 g (ml) - (50 ml)
100 ppm .... 10 g (ml) roztoku CDS2 1000 ppm/doplnit vodou na 100 g (ml)
150 ppm .... 15 g (ml) roztoku CDS2 1000 ppm/doplnit vodou na 100 g (ml) - (120 ml)*
200 ppm .... 20 g (ml) roztoku CDS2 1000 ppm/doplnit vodou na 100 g (ml) - (160 ml)*
                                                                      *pro snadnější vypití lze přidat více vody

ROZTOK NAŘEDĚNÝ pro celodenní použití (1 lt ; 0,5 lt)
Do litrové skleněné láhve dáme 50 g (ml), 100 g (ml), 150 g (ml) nebo 200 g (ml) roztoku CDS2 1000 ppm a doplníme vodou do 1 kg (litru). Množství použitého základního roztoku značí i koncentraci po zředění (např. 150 g = 150 ppm).
Do půllitrové láhve dáme 25 g (ml) roztoku CDS2 1000 ppm a doplníme do 500 ml vodou - získáme roztok 50 ppm ; 50 g (ml) - získáme roztok 100 ppm ; 75 g (ml) - získáme roztok 150 ppm ; nebo 100 g (ml) - získáme roztok 200 ppm.
Užíváme pak z láhve dávku 100 g (ml) každou hodinu nebo 50 g (ml) každou půlhodinu (viz postup v dalším odstavci).
Pozn.:  Na roztok můžeme použít láhev od alkoholického nápoje s hliníkovým uzávěrem. Závit na láhvi a na uzávěru občas očistíme od otěru suchým jemným papírem. Skladujeme při pokojové teplotě v temnu.

DÁVKOVÁNÍ naředěného roztoku pro hmotnost 80 kg
Preventivní :  1× denně 100 g (ml) roztoku.
Léčebné 1 :  3× až  8× denně 100 g (ml) roztoku.
Léčebné 2 :  6× až 16× denně 50 g (ml) každou půlhodinu*
Léčebné, těžké případy :  20× denně 50 g (ml) každou půlhodinu*.
Nejčastěji používaná koncentrace je 100 ppm. U rakoviny a jiných těžkých případů nemoci aplikujeme 150 ppm až 200 ppm. Je důležité sledovat nežádoucí odezvy a podle toho koncentraci upravit. *Pro větší účinnost se berou poloviční dávky každou půlhodinu (původně to bylo 100 g (ml) za hodinu). Udržuje se tak stálá hladina ClO2 v těle (dávka ClO2 klesne na nulu přibližně za 45 minut). Během užívání se nesmí konzumovat antioxidanty, např. vitamin C, lykopen (rajčata a pokrmy z nich), zelenina. Je vhodné udělat ještě 45 minutový časový odstup po užití poslední dávky. Způsoby užívání a konkrétní doporučení pro různé indikace je možné dohledat na internetu.
Přepočet pro jinou hmotnost :  (dávka : 80) × skutečná váha osoby = množství

Přepočet použijeme při větší odchylce, např. pro osobu vážící 45 kg atp.

Materiály určené ke studiu (aktualizace 29-10-2020)


Použití různých nápojů pro vylepšení chuti
Není vhodné používat jakékoliv nápoje včetně čaje pro ředění CDS2. Ano, zlepší se chuť, ale způsobem, že se účinná látka ClO2 zneutralizuje. Zápach částečně nebo úplně zmizí, ale s ním zmizí i CDS2. Přemění se na pár miligramů soli, která není k užitku. Je třeba myslet také na to, co jsme krátký čas před užitím vypili (káva, čaj, nápoje s vit. C). Pravidlo platí i pro askorbát zinku nebo hořčíku, pokud ho bereme. Minimálně 45 minut bychom neměli užít CDS2 (u hořčíku i déle, jedná se o velkou dávku).

Chřipka a SARS-CoV-2
CDS2 likviduje všechny virové i bakteriální patogeny. U těžkého průběhu nemoci se kromě CDS2 doporučuje užívat také zinek, který má klinicky potvrzené protivirové účinky (zastavuje průnik a množení virů). Je ale nutné brát souběžně i DMSO, slouží k překonání buněčné bariéry a průniku zinku do infekční oblasti. Pro zinek si  vytvoříme časové okno vynecháním jedné nebo dvou dávek CDS2. Začneme nejméně 45 minut po CDS2  podle popisu v článku Zinek. Po zinku musíme počkat minimálně hodinu s užitím CDS2, protože askorbát Zn je antioxidant. Virová onemocnění vždy doprovází bakteriální infekce. Zinek zastavuje množení virů a CDS2 spolu s imunitním systémem se postarají o likvidaci virů a bakterií současně.
Vhodná je též inhalace ClO2 z neředěného roztoku pro dezinfekci nosu a dýchacích cest při návratu z rizikové oblasti. Z láhve si odlijeme malou dávku do skleničky a provedeme opatrně několik nádechů nosem, nemělo by ale docházet k podráždění a kašli. Roztok pak můžeme naředit vodou a propláchneme jím ústní dutinu.

Prostorová dezinfekce

S CDS2 můžeme také provádět prostorovou dezinfekci. V akutní situaci nalijeme vhodné množství neředěného roztoku 1000 ppm (2000 ppm, 3000 ppm) do skleněné nebo porcelánové misky a necháme v místnosti volně odpařovat. Velikost hladiny nám určuje rychlost odpařování a koncentraci ClO2 v místnosti. Chlordioxid likviduje všechny patogeny do jedné minuty, ostatní dezinfekce do deseti minut, přičemž prakticky žádná jiná nepůsobí prostorově. Podle provedené studie lze dlouhodobě, trvale dýchat koncentrace pod 0,1 ppm, což odpovídá odpaření plynu z 6,5 g (ml) CDS2 1000 ppm v uzavřené místnosti 20 m2 o výšce stropu 2,5 m. Studie probíhala na pracovišti, kde byla celý týden udržována stálá hladina ClO2. V akutní situaci, pro krátkodobé použití nemusíme tak nízkou úroveň ClO2 ve vzduchu respektovat.

PŘEVOD KAPEK MMS, které jsou uváděny v různých návodech a protokolech
Přepočet - převod kapek MMS na roztok CDS2
Jednu kapku MMS nahradí.......7 g (ml) roztoku CDS2 1000 ppm
Dvě kapky MMS nahradí...........14 g (ml) roztoku CDS2 1000 ppm
Tři kapky MMS nahradí.............21 g (ml) roztoku CDS2 1000 ppm
Roztok pak naředíme vodou podle způsobu použití
Info :  V návodech a protokolech znamená kapka MMS kapku chloritanu bez aktivačního roztoku. Aktivační roztok se přidává většinou v poměru 1 : 1. Tento původní postup s MMS nahradíme roztokem CDS2. Převod kapek MMS na roztok CDS2 je odvozen z hmotnosti kapky 60 mg. Uvedený přepočet platí pro chloritan sodný 90,45/mol, a je upraven na průměrnou hodnotu.

ZEVNÍ APLIKACE

Pro zevní aplikaci se používá roztok bez ředění o síle 1000 až 3000 ppm.
Do odlité dávky roztoku CDS2 určeného pro namočení obkladu můžeme přidat jednu mocca, nebo u většího obkladu jednu čajovou lžičku 70% roztoku DMSO pro lepší prostup a vstřebávání, ale není to podmínka. Tuto variantu použijeme pro hloubkový účinek, například při zánětu kloubů, nebo když se nám do těla zapíchne nebezpečná jehla s experimentální genovou terapií (EGT). Při EGT provedeme okamžitý obklad na zraněném místě (den před událostí také preventivně užíváme vnitřně léčebný postup 1, poslední dávka bude těsně před zapíchnutím jehly), pak hned pokračujeme minimálně pět dní léčebným postupem 2. Během léčebného procesu nasadíme také detox pomocí bóru, jódu, křemíku a MSM (uděláme vždy časový odstup jedné hodiny po CDS2 a hodinu před dalším CDS2, aby na uvedené doplňky nepůsobil oxidační potenciál chlordioxidu). Počet dávek detoxu a CDS2 zvolíme podle závažnosti postižení. Při detoxu pomocí IVM (protokoly FLCCC, článek Paraziti) bereme CDS2 minimálně hodinu a půl před IVM a 6 hodin po IVM, nebo užití CDS2 úplně vyloučíme a provedeme pouze lékaři navžený protokol FLCCC na eliminaci toxických spike proteinů.
Neředěné CDS2 způsobuje při delší expozici podráždění pokožky. Používá se proto jen aplikace opakovaným potíráním nebo krátkodobým obkladem např. pomocí kosmetického vatového polštářku, který překryjeme kouskem tenkého mikroténu ze sáčku, aby se směs neodpařovala. U roztoku 3000 ppm bychom měli dobu zkrátit oproti koncentraci 1000 ppm. Vždy je nutné zvážit přínos léčby a riziko možného poškození pokožky, které se mnohdy projeví až druhý den. Proto je dobré dávat jen několikaminutové obklady a časově si to odzkoušet. Namíchanou směs CDS2 a DMSO nelze skladovat, složky se během několika desítek minut vzájemně zneutralizují (DMSO je antioxidant). Na zevní použití proto připravujeme vždy čerstvou dávku.
Do regenerační koupele dáváme jen takové množství základního roztoku CDS2, aby nedocházelo k pocitům štípání či pálení. Dávkování se musí odzkoušet, závisí na množství vody ve vaně a použité koncentraci. Můžeme začít s 200 g (ml) roztoku  1000 ppm na 100 litrů vody a pak postupně přidávat další. Silnějšího roztoku (2000 ppm, 3000 ppm) použijeme polovinu nebo třetinu.


SUROVINY a jejich příprava

100 gramů roztoku hydrogensíranu sodného o koncentraci 28%

Odvážíme 28 gramů hydrogensíranu a bez vynulování váhy doplníme vodou na 100 gramů.
Příprava libovolného množství :  Navážený hydrogensíran vynásobíme koeficientem 2,57 a vyjde nám hmotnost vody pro jeho rozpuštění.
Pozn.:  Koncentrace 28% má dostatečnou rezervu i pro hydrogensíran monohydrát (NaHSO4.H2O)

Příprava 70% roztoku DMSO ze 100% (99,9%)

Pokud je DMSO ve sklenici ztuhlý, necháme ho při teplotě 24°C až 36°C rozpustit. Odvážené množství DMSO vynásobíme číslem 0,4286 a vyjde nám hmotnost vody potřebné ke zředění na 70%. Vodu přidáme k DMSO a promícháme, směs se mírně zahřívá. DMSO je velice účinný transportér léčivých látek přes kůži. Používá se i ve farmaceutickém průmyslu nebo kosmetice. Také samotný DMSO má svoje specifické léčivé účinky. Další ředění roztoku viz článek DMSO.

Použité suroviny :  Chloritan sodný roztok 24,5% až 25% chlazený ; roztok hydrogensíranu sodného 28% ; pitná voda, vychlazená na 4°C až 8°C.

Na reakční roztok :  Sklenička se silným dnem o objemu do 50 ml ; stabilně plovoucí sklenička, nebo vinná sklenička na stopce, bez kovové ozdoby.
Na jímání plynu do vody :  Plastová krabička o objemu 1 až 2 litry s těsnícím víkem ; litrová, dvoulitrová sklenice se širokým hrdlem uzavíratelná plastovým víčkem o průměru 10 cm.
Další materiál :  Skleněná láhev s dobře těsnícím uzávěrem na roztok CDS2, např. od alkoholického nápoje* a skleněná lahvička na 70% DMSO. *Závit na láhvi a na uzávěru občas očistíme od otěru suchým jemným papírem.


Skladování :  Hotový roztok CDS2 skladujeme v chladnu a temnu (chladnička). Chloritan sodný, roztok hydrogensíranu a DMSO skladujeme v temnu. Pro uskladnění chloritanu na delší dobu (roky) použijeme skleněnou láhev s plastovým uzávěrem nebo láhev od alkoholického nápoje. U láhve se šroubovacím hliníkovým uzávěrem se nesmí závit potřísnit roztokem.
Chloritan sodný a roztok hydrogensíranu můžeme připravit do malých pohotovostních lahviček z HDPE plastu pro rychlé použití. Chloritan dáme do chladničky, hydrogensíran skladujeme v nižším bytovém šuplíku v temnu.

Doplňující poznámky a informace
- Během uzavírání plastové krabičky mírným tlakem promáčkněte víko,
aby se odfouknul přebytečný vzduch
- Na uskladnění CDS2 a DMSO nepoužívejte plastové láhve
- Pokud má připravený, naředěný roztok nepříjemnou chuť, vyzkoušejte úpravu vody podle článku v Recepty a návody. Upravenou vodu použijte jak na přípravu základního roztoku, tak i na ředění pro pití (běžná voda obsahuje několik druhů chemikálií, přidaných v úpravně vody)

- 1000 ppm = 1 g látky obsažený ve 1000 g vody

- 1 ppm = 1 mg látky obsažený ve 1000 g vody (= jedna milióntina)
- Hydrogensíran sodný je záměrně ponechán v přebytku, nepřechází do roztoku
- CDS2 je plyn oxid chloričitý ClO2 (chlordioxid) rozpuštěný ve vodě
- Dvojka v názvu CDS2 označuje způsob přípravy - pomocí hydrogensíranu sodného
- Podráždění nebo popálení vzniklé při delším působení koncentrovaného roztoku CDS2 na pokožku není způsobeno žíravostí, jakou známe u kyselin nebo louhů, ale atomárním kyslíkem (tzv. mokré hoření)
- Množsví vstupní suroviny se podle různých pramenů hodně liší, proto byl zvolena střední hodnota - 12 g (10 ml). Výpočtem bylo zjištěno, že 1 gram ClO2 (1000 ppm/litr) se vyvine ze 7 gramů roztoku bezvodého chloritanu sodného (90,45/mol) nebo z 11 gramů roztoku chloritanu sodného trihydrátu (144,45/mol). Na internetu se v různých návodech uvádí dávka 20 g chloritanu nebo i více


MMS2  (HOCl)

Dávkování MMS2 - chlornanu vápenatého

MMS2 se užívá pětkrát denně po dvou hodinách, nebo podle toho, jak je to uvedeno v příslušném protokolu. Velikost léčebné dávky MMS2 je závislá na tělesné hmotnosti.
Jedna dávka se vypočítá vynásobením hmotnosti osoby koeficientem 5,5 a vyjde nám množství MMS2 v miligramech.
Příklad :  Osoba 80 kg ...80 × 5,5= 440
80 kg člověk tedy užívá ...5× denně 440 mg MMS2 v želatinové tobolce.
Tobolky se musí zapíjet dostatečným množstvím vody. Dávku nad 500 mg zapijeme 300 ml vody, dávka kolem 440 mg se zapije 250 ml vody, 250 mg - 200 ml, 125 mg - 150 ml vody. Při zahájení léčby se užívají první den čtvrtinové a druhý den poloviční množství doporučené dávky. V našem případě první den ...5× denně 110 mg v tobolce ; druhý den ...5× denně 220 mg v tobolce. V akutních případech začneme první den s polovičním dávkováním a pokračujeme dále již s normální dávkou.
Pozn.:  Uvedené dávkování je optimální. V různých protokolech a doporučeních jsou zbytečně velká množství, která ale účinek nezvyšují.

Udržovací dávka po vyléčení

Užívá se pouze jednou denně polovina jedné dávky
Výpočet :  2,75 × hmotnost osoby = mg MMS2

Příprava suroviny
Pokud je chlornan vápenatý v hrudkách nebo mikrogranulích, musí se před plněním do tobolek podrtit na jemný prášek (nerezová lžíce a nové kuchyňské prkénko). Mikrogranule se bez podrcení rozpouští řádově desítky minut, což by mohlo vést k lokálnímu podráždění žaludku. Pro lepší představu o množství a dávkování, které je odvozeno z podrcených mikrogranulí Fichema :  do tobolky o velikosti 1 se vejde maximálně 470 mg chlornanu vápenatého  (plní se jenom dolní část, bez čepičky). U menších dávek můžeme surovinu naředit křemelinou (např. váhově 1+1) a navažovat dvojnásobek. Do tobolky č. 1 se vejde 102 mg takto naředěného chlornanu. Při promíchávání a plnění musíme počítat s tím, že chlornan je těžší než křemelina a může se snadno setřepat ke dnu nádobky. Pak bychom mohli nabrat odedna silnější dávku, nebo naopak navrchu jenom křemelinu. Plníme za pomoci pinzety, natlačujeme surovinu do kapsle o stěnu nádobky. Značení tobolek - největší jsou 00, pak následuje 0, 1, 2 . Čím větší číslo, tím menší tobolka. Parametry tobolek jsou uvedeny v článku Dávkování Zn a Cu, v dolní části.


Popis
Chlornan vápenatý se po rozpuštění ve vodném prostředí mění na kyselinu chlornou. Jeho účinek je mimořádně razantní. Používáme ho proto na rakovinu a jiné nevyléčitelné choroby. Některé prameny se zmiňují i o MMS3. Je to kombinace MMS2 a CDS2. Využívá se tedy působení obou druhů aktivních látek na patogeny současně. Postupy užívání se nemění, ale kombinuje se MMS2 a CDS2 v časovém odstupu jedné hodiny.

Zdroj surovin :  Chloritan sodný 500 g, 1 kg ; Hydrogensíran sodný 1 kg - fichema.cz; DMSO - amazon.de; chlornan vápenatý - fichema.cz nebo v drogerii pod názvem Chlorové vápno. Mikrogranule z Fichemy jsou o něco silnější než práškové chlorové vápno.

Vyloučení odpovědnosti
Uvedený studijní materiál nesmí být náhradou za odborné lékařské poradenství, diagnózu nebo léčbu. Nezanedbávejte kvalifikované lékařské rady a postupy. Ověřujte informace i z jiných zdrojů.

30-10-2020

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky